Dąbrowa nagrody prezydenta: nauczyciele nagrodzeni
Oczywiście nie wszyscy dąbrowscy nauczyciele mogą liczyć na wyróżnienia i nagrody. Ostateczna lista po weryfikacji trafia do prezydenta miasta, który akceptuje ją, bądź nie i ostateczną wersję ogłasza wydanym przez siebie zarządzeniem.
Dąbrowa nagrody prezydenta: 90 najlepszych
W tym roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody prezydenta Dąbrowy Górniczej otrzymało ostatecznie 90 nauczycieli, wychowawców i dyrektorów placówek oświatowych. Nauczyciele nagrodzeni zostali m.in. za efekty pracy, zaangażowanie, kontakt z uczniami, a także zdolności menedżerskie w kierowaniu placówkami oświatowymi.
Prezentujemy pełną listę nagrodzonych:
L.p. Imię i nazwisko Nazwa placówki
1. Bożena Kopczyńska Przedszkole nr 6
2. Jolanta Sokół
Przedszkole nr 12
3. Ewa Kowalczyk
Przedszkole nr 13
4. Małgorzata Zbydniewska Przedszkole nr 17
5. Elżbieta Wiekiera Przedszkole nr 32
6. Lidia Gomoliszewska Przedszkole nr 39
7. Daniela Miś
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
8. Aneta Muszyńska
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
9. Anna Podsiedlik
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
10. Wioletta Plona
Szkoła Podstawowa nr 3
11. Anna Sojka
Szkoła Podstawowa nr 3
12. Ewa Cabała
Szkoła Podstawowa nr 5
13. Małgorzata Wiśnicka
Szkoła Podstawowa nr 5
14. Anna Ciszewska
Szkoła Podstawowa nr 8
15. Dorota Klejnot
Szkoła Podstawowa nr 11
16. Ewa Maciąg
Szkoła Podstawowa nr 12
17. Stanisława Łukasik
Szkoła Podstawowa nr 17
18. Anna Wilkus
Szkoła Podstawowa nr 20
19. Alicja Krawczyk
Szkoła Podstawowa nr 20
20. Anna Ściążko
Szkoła Podstawowa nr 21
21. Lidia Staśko
Szkoła Podstawowa nr 23
22. Jadwiga Kalarus
Szkoła Podstawowa nr 35
23. Magdalena Łacińska-Ogórkiewicz Gimnazjum nr 1
24. Marta Archman-Orczykowska
Gimnazjum nr 1
25. Zdzisław Rogóż Gimnazjum nr 4
26. Anna Madejska-Bąk Gimnazjum nr 4
27. Halina Dąbrowska Gimnazjum nr 4
28. Małgorzata Bober Gimnazjum nr 4
29. Iwona Nowak
Gimnazjum nr 4
30. Agata Trzęsicka Gimnazjum nr 4
31. Robert Korczyński Gimnazjum nr 9
32. Magdalena Janas Gimnazjum nr 10
33. Iwona Augustynik Zespół Szkół nr 2
34. Dorota Sekita
Zespół Szkół nr 2
35. Ewa Pajurek
Zespół Szkół nr 2
36. Agnieszka Kryza Zespół Szkół nr 3
37. Edyta Brańka-Paw Zespół Szkół nr 3
38. Edyta Pasamonik Zespół Szkół nr 4
39. Edyta Paździorek Zespół Szkół nr 7
40. Alicja Lisek
Zespół Szkół nr 7
41. Ireneusz Borzęcki Zespół Szkół Sportowych
42. Małgorzata Chęcińska-Borkowska Zespół Szkół Sportowych
43. Wioletta Domachowska-Macek Zespół Szkół Sportowych
44. Ewa Hofman
Zespół Szkół Sportowych
45. Artur Kieljan
Zespół Szkół Sportowych
46. Magdalena Ligenza
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
47. Anna Kulka
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
48. Alicja Kapuściarek
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
49. Ewa Wróbel
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
50. Dobrosława Mazur
I Liceum Ogólnokształcące
51. Aleksandra Dul
I Liceum Ogólnokształcące
52. Jadwiga Bochenek-Markiewicz I Liceum Ogólnokształcące
53. Małgorzata Sobczyk
I Liceum Ogólnokształcące
54. Karolina Gwóźdź
II Liceum Ogólnokształcące
55. Joanna Machowska
II Liceum Ogólnokształcące
56. Klarysa Sosnowska
II Liceum Ogólnokształcące
57. Agata Benduska
V Liceum Ogólnokształcące
58. Mariusz Stefaniak
Zespół Szkół Ekonomicznych
59. Jolanta Stokłosa
Zespół Szkół Zawodowych „Sztygarka”
60. Elżbieta Kowalik
Zespół Szkół Technicznych
61. Iwona Sadowska
Techniczne Zakłady Naukowe
62. Joanna Neidek
Zespół Szkół Muzycznych
63. Dorota Sznura
Zespół Szkół Muzycznych
64. Leonard Mierkiewicz
Zespół Szkół Plastycznych
65. Mariusz Wnukowski
Zespół Szkół Plastycznych
66. Maria Moryc
Zespół Szkół Plastycznych
67. Magdalena Michałczyk Zespół Szkół Specjalnych nr 5
68. Bożena Muszyńska
Zespół Szkół Specjalnych nr 6
69. Aneta Pukacz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych
70. Jarosław Szufryn
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych
71. Dorota Lisowska Przedszkole nr 1
72. Anna Kalaga
Przedszkole nr 10
73. Urszula Zamarło Przedszkole nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi
74. Ewa Wiśniowiecka Przedszkole nr 32
75. Anna Woźniczka Przedszkole nr 33
76. Olga Łakomik
Szkoła Podstawowa nr 10
77. Dorota Bulińska Szkoła Podstawowa nr 11
78. Adam Maliszewski Szkoła Podstawowa nr 17
79. Dorota Raczek
Szkoła Podstawowa nr 18
80. Józef Marzec
Szkoła Podstawowa nr 26
81. Jolanta Oczadły Szkoła Podstawowa nr 27
82. Aneta Szewczyk Szkoła Podstawowa nr 28
83. Marian Krupa
Szkoła Podstawowa nr 31
84. Danuta Kocot
Szkoła Podstawowa nr 35
85. Jolanta Pludrak Gimnazjum nr 1
86. Edward Czaja
Gimnazjum nr 4
87. Artur Iwan
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
88. Anna Ornat
V Liceum Ogólnokształcące
89. Tomasz Woźniak Zespół Szkół Ekonomicznych
90. Małgorzata Zakrzewska Zespół Szkół Zawodowych „Sztygarka”
Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?