W gronie uhonorowanych nagrodą starosty tomaszowskiego z okazji Dnia Edukacji znaleźli się:
Kinga Szturnoga I Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata Padar I Liceum Ogólnokształcące
Mariola Rychlik II Liceum Ogólnokształcące
Renata Radzikowska II Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata Chrząszcz III Liceum Ogólnokształcące
Mariusz Usztel Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Ewa Nockoska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Paweł Piotrowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Eligiusz Lasota Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Kamila Mosiężnik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
Sławomir Fitz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Anetta Klimczak Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Barbara Jankowska Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Tomasz Zdonek Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Magdalena Remisz Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
Nagrodą prezydenta miasta wyróżnieni zostali następujący dyrektorzy i nauczyciele:
Piotr Chomentowski, wicedyrektor, Zespół Szkół nr 4
Anna Górecka, nauczyciel fizyki, Zespół Szkół nr 4
Maciej Saktura, nauczyciel matematyki i informatyki, Zespół Szkół nr 8
Aneta Koścista, nauczyciel muzyki i plastyki, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Anita Przybysz-Wójciak, wicedyrektor, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Grażyna Popławska-Matysiak, nauczyciel jęz. polskiego, Gimnazjum nr 3
Beata Putek, nauczyciel informatyki i techniki, Gimnazjum nr 6
Jolanta Fitz, nauczyciel wych. fizycznego, Gimnazjum nr 7
Barbara Bednarska, nauczyciel edukacji wczesno szkolnej, Szkoła Podstawowa nr 1
Maciej Błaszczyk, nauczyciel historii, Szkoła Podstawowa nr 1
Krzysztof Krawczyk, nauczyciel wych. fizycznego, Szkoła Podstawowa nr 7
Agnieszka Głowacka, nauczyciel przyrody i plastyki, Szkoła Podstawowa nr 8
Mariola Tatarynowicz, nauczyciel jęz. polskiego, Szkoła Podstawowa nr 12
Ewa Brzezińska, wicedyrektor, Szkoła Podstawowa nr 14
Iwona Krześlak, nauczyciel wychowania przedszkolnego, Przedszkole nr 2
Wiesława Wiraszka, nauczyciel wychowania przedszkolnego, Przedszkole nr 11
Violetta Konieczna, nauczyciel wychowania przedszkolnego, Przedszkole nr 12
Emilia Rybak, nauczyciel wychowania przedszkolnego, Przedszkole nr 17
Anna Poddębniak, nauczyciel wychowania przedszkolnego, Przedszkole nr 19
Anna Plich, nauczyciel wychowania przedszkolnego , Przedszkole nr 20
Stanisława Wąchała, dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 1
Lena Słowikowska, dyrektor, Zespół Szkół nr 8
Odznakę „Za Zasługi dla Sportu” otrzymali:
ODZNAKA ZŁOTA
1. Marek Parada – Dyrektor Gimnazjum nr 7
2. Adam Wonko – Nauczyciel Gimnazjum nr 7
ODZNAKA SREBRNA
1. Jolanta Gołębiewska-Kmiecik – Nauczyciel Gimnazjum nr 6
2. Małgorzata Włosek – Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 12
ODZNAKA BRĄZOWA
1. Ewa Cyniak – Nauczyciel Zespołu Szkół nr 4
2. Krzysztof Filipowicz – Nauczyciel Zespołu Szkół nr 4
3. Jolanta Fitz – Nauczyciel Gimnazjum nr 7
4. Grzegorz Gołaszewski – Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 12
5. Anna Janik – Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1
6. Sławomir Kamiński – Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1
7. Sławomir Żegota – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?