Grodzisk. Turniej Żaków Młodszych FOTO

Ania Borowiak
26 października w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków Młodszych. W wydarzeniu wzięło udział 82 zawodników urodzonych w 2006 roku, którzy zagrali w 6 drużynach.

6. miejsce zajęła w turnieju zajęła III Drużyna UKS Dyskobolia ,5. miejsce N A P Nowy Tomyśl , 4. II Drużyna UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp , 3 miejsce Stelmet UKP Zielona Góra .

W meczu o I miejsce Uczniowski Klub Sportowy pokonał 4:2 Zbąszynecką Akademie Piłkarską Junior. Wszystkie bramki dla zwycięzców zdobył Jakub Zieliński ,który został wybrany królem strzelców turnieju. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Maciej Drąg, grający w barwach nowotomyskiego klubu.

Nagrodą w tej kategorii był wręczony przez prezesa UKS Dyskobolia Grodzisk Artura Kalinowskiego dyplom i puchar, który ufundowała redakcja Dnia Nowotomysko-Grodziskiego.