II Mistrzostwa Ulic Powiatu Śremskiego w piłce nożnej [WYNIKI]

pw
II Mistrzostwa Ulic Powiatu Śremskiego w piłce nożnej [WYNIKI] fot. Paweł Wójkiewicz
Były to już drugie Mistrzostwa Ulic Powiatu Śremskiego w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Po rozegraniu meczów w systemie każdy z każdym najlepszym zespołem okazała się drużyna z ulicy Chłapowskiego, która korzystniejszym bilansem zdobytych goli wyprzedziła drużynę PWO (Połączone siły Konstytucji i Paderewskiego).

Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Nowej Strzelnicy, a na czwartym Rynek Team (Plac 20 października i Poznańska). Piąte miejsce zajęła reprezentacja Dolska, szóstą lokatę zajęli przedstawiciele ulicy Kopernika, a siódmą z ulicy Kościuszki.

W trakcie rozgrywanych pojedynków padło kilka wysokich wyników. Drużyna z Chłapowskiego pokonała wysoko (5:0) zespół z Kopernika. Tych ostatnich 5:1 pokonała drużyna Rynek Team (Plac 20 października i Poznańska). Padło kilka remisów. Podział punktów miał niebagatelne znaczenie w końcowej klasyfikacji.
W sumie rozegranych zostało 21 pojedynków, które zdecydowały o kolejności miejsc. Warunkiem uczestnictwa w zawodach było legitymowanie się zameldowaniem na danej ulicy, bądź w jej sąsiedztwie, żeby móc stworzyć drużynę.

To nie jedyna propozycja ŚKS Warty Śrem po turnieju “Dzikich Drużyn”, który odbyła się po hasłem: “Nastolatków wyczyny bez NARKO-HOLO-TYNY”. Już 25 lipca odbędzie się kolejny turniej piłkarski zorganizowany przez Wartę Śrem przy udziale Spółki Śremski Sport i Strefy Sportu. Na Plaży Miejskiej w Śremie odbędzie się turniej piłki nożnej pod nazwą “Beach Soccer”. Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w turnieju muszą mieć ukończone 16 lat. Więcej informacji pod nr tel. 887 888 214.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani