Joanna Szczepanik zajęła siódme miejsce w finale Mistrzostw Europy

AD
Wychowanka śremskiego klubu Wodnik zakwalifikowała się w środę (4.07) do finałów rozgrywających się w Belgii zawodów.

Podopieczna Jagody Śliwińskiej w środę (4.07) w półfinałach wyścigów na 200 metrów stylem motylkowym ustanowiła swoje życiowe rekordy, dające jej prawo startu w finałach zawodów, które rozegrane zostały w czwartek (05.07) po 17.00. Nasza reprezentantka startując z najlepszymi zawodnikami Europy w kategorii 16-17 lat zajęła siódme miejsce. Zwyciężyła Węgierka przed swoją rodaczką i reprezentantką Niemiec.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie