Martin Kallen pojechał na stadion i lotnisko Martin Kallen pojechał na stadion i lotnisko

Martin Kallen pojechał na stadion i lotnisko (© J. Romaniszyn)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Objazd najważniejszych, z punktu widzenia Euro 2012 inwestycji w Poznaniu, chwila rozmowy z prezydentem i wylot do Wrocławia. Stolicę Wielkopolski odwiedził w czwartek dyrektor turnieju Euro 2012 - Martin Kallen.

Poznańska "kontrola" rozpoczęła się od spotkania z prezydentem Ryszardem Grobelnym. Głównymi punktami rozmowy były sprawy organizacyjne. Władze miasta zaprezentowały plan rozwiązań komunikacyjnych, a także rozmawiano o podziale kosztów Euro. Później Martin Kallen pojechał na stadion i lotnisko.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem. Byłem na tym stadionie dwa, może dwa i pół roku temu i naprawdę widzę jak wiele się zmieniło - powiedział Kallen.

- Dyrektor zapewnił nas, że choć do mistrzostw pozostało sporo czasu, to widać, że Poznań jest na dobrej drodze, żeby ze wszystkim zdążyć - mówi Michał Prymas, pełnomocnik prezydenta ds. Euro 2012. - Był pod szczególnym wrażeniem stadionu, którego budowa już się prawie zakończyła.

Poznańskie spotkanie było częścią szeregu wizyt, które od środy trwają w całej Polsce. Oprócz stolicy Wielkopolski odbyły się one we wszystkich miastach, w których będą się odbywać mecze Euro 2012, tj. w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!