Śrem: Żyrafy 2012 rozdano 9 stycznia. Gala Żyraf 2012 w hali Bazar. Patrycja Wyciszkiewicz wygrała!

W środę (9.01) w hali Bazar w Śremie odbyła się gala wręczenia Śremskich Żyraf 2012. To szósta edycja organizowanego przez gminę plebiscytu. Bezkonkurencyjna okazała się Patrycja Wyciszkiewicz - osiemnastoletnia lekkoatletka, do której należy obecny rekord Polski juniorek w biegu na 400 m. Startowała podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Zdobyła nagrodę internautów oraz uczestników środowej gali w hali Bazar. Oprócz kandydatów nominowanych, burmistrz Śremu Adam Lewandowski przyznał kilka wyróżnień rocznicowych i tych za zasługi dla rozwoju gminy. Wśród nich Żyrafa-wyróżnienie przypadło Tygodnikowi Śremskiemu, który w ubiegłym roku skończył 20 lat. W nim, już w piątek (11.01), relacja z Gali Żyrafy 2012.

Biegaczka jest również kandydatką Tygodnika Śremskiego do tytułu Człowieka Roku 2012, który ma szansę zostać Człowiekiem Roku Wielkopolski 2012.
Pełną listę kandydatów do Człowieka Roku Tygodnika Śremskiego znajdziecie tutaj.

Nominacje otrzymali również: Rapid Śrem - klub sportowy popularyzujący koreańską sztukę walki taekwondo, który w minionym roku zabłysnął w programie "Mam Talent" TVN; Zespół "The Merss", grająca punk rocka kapela oraz Paweł Pieprzyk, który w 2012 podczas Mistrzostw Europy Juniorów w strzale precyzyjnym w Belgii zdobył dla Polski tytuł mistrzowski.

Oprócz kandydatów nominowanych, burmistrz Śremu Adam Lewandowski przyznał kilka wyróżnień rocznicowych i tych za zasługi dla rozwoju gminy. Wśród nich Żyrafa-wyróżnienie przypadło Tygodnikowi Śremskiemu, który w ubiegłym roku skończył 20 lat. W nim, już w piątek, szersza relacja.

Komentarze (2)

avatar
avatar
it was me (gość)

Tak, masz rację "gość". Pani Patrycji gratuluję, wszak zasłużyła. Lecz można było zrobić to w kuluarach i zaciszu Burmistrzowskiego gabinetu...statuetka kwiaty współpracownicy, impreza jak ta lala. Rapid Śrem hmmm ciekawe zjawisko- bez komentarza, brakowało rozhisteryzowanych mężatek :D buehehe

Wybierz kategorię