Zespół Szkół Technicznych im Zespół Szkół Technicznych im

Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie (© ZST)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie bronią wizerunku szkoły

Po opublikowaniu artykułu na Facebooku o wkroczeniu prokuratury do szkoły uczniowie są przekonani, że jest to donos aby zaszkodzić wizerunkowi szkoły.

- Nie wierzę w to, że w szkole dochodziło do jakiś nieprawidłowości. Sądzę, że ten donos jest po to, aby zaszkodzić szkole i Pani Dyrektor Marii Bychawskiej. Szkoła bardzo aktywnie udziela się w różne imprezy pozaszkolne. W szkole aktualnie trwa budowa szatni dla uczniów oraz budowa boiska jedynego w swoim rodzaju. Żadna inna szkoła takiego nie ma. Możliwe jest też to, że ten anonimowy donos jest przez konkurencje. Wierzę w słowa Pani Dyrektor i trzeba tylko teraz czekać na wyjaśnienia Prokuratory Rejonowej w Śremie, która bada tą całą sprawę - odpowiedział uczeń szkoły.

- Hiszpania, Hiszpania... Zamiast się cieszyć, że szkoła pisze projekty nie dla siebie lecz dla uczniów to takie otrzymują miłe podziękowanie - dodał zniesmaczony całą sytuacją uczeń szkoły.

Za pośrednictwem Facebook'a posypało się wiele komentarzy na ten temat. Wszystkie komentarze są w obronie szkoły.

Tak jak w poprzednim artykule, gdzie wypowiedź Dyrektor Marii Bychawskiej jest równa wypowiedzi ucznia "tej" szkoły, trzeba spokojnie czekać na wyjaśnienia Prokuratury Rejonowej w Śremie i niczym się nie martwić.

W Śremie: Uczniowie w obronie wizerunku szkoły

b]Czy wiedziałeś o tych talentach celebrytów?[/b]

Źródło: Cover Video/x-news

Mieszkańcy informują

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Nikt (gość)

"Pani Dyrektor Marii Bychawskiej" uczniowie, powstańcie z kolan. Tylko Mgr. brakuje. Nie chce mi się nawet pisać. Socjalistyczna młodzież kształcona w kościołach wskrzesza ducha ZSMP.

edziu (gość)

A jak wyniki matur z matematyki ? Podobno tacy dobrzy nauczyciele, a wyniki bardzo słabe. Nie polecam tej szkoły

POdpis (gość)

Dobrzy nauczyciele? A jak poszła matura z matematyki ? Kiepsko! Bardzo kiepsko ! Kogo to wina ? Odpowiedź jest prosta .

Podpis (gość)

Polecam tą szkołę! Wszelkie oszczerstwa są od ludzi, którzy nic o tej szkole nie wiedzą i nie znają p. Bychawskiej.
Lepiej najpierw ocenić siebie, a potem innych!

d (gość)

Gdy czytam te komentarze to chce mi się śmiać, jak można powiedzieć ze p. Bychawska zwalnia świetnych nauczycieli skoro odkąd została dyrektorem z roku na rok wyniki matur jak i egzaminów zawodowych są coraz wyższe. Pani Bychawska dba przede wszystkim o uczniów szkoły, pokazuje to na każdym kroku, wcale nie trzeba "mieć kontaktu". Szkoła stara się żeby poleciało tam jak najwięcej osób, wydaje mi się, że dowodem na to jest ostatni rok w którym do Hiszpanii polecieli nawet pierwszoklasiści. Nie było takiej sytuacji, żeby uczeń z wysokimi stopniami i wzorowym zachowaniem nie poleciał na praktyki, oskarżenia całkowicie wyssane z palca.

Gość 2 (gość)

To jest prawda Kiedy zaczęła działać w szkole Pani MB dużo bardzo dobrych nauczycieli zostali rok a później z jakiegoś nie wiadomego powodu odeszli , jeśli chodzi o nauczycieli od przedmiotów zawodowych to od jednego przedmiotu prze 4 lata było 6 nauczycieli i jak tu później się czegoś nauczyć :/ moim zdaniem jest dużo nieprawidłowości związanych z tą szkołą.

Podpis (gość)

W tej szkole od czasu objęcia stanowiska dyrektora przez p.Marię liczą się układy. Świetni nauczyciele,ze sporym starzem są niszczeni tylko po to, by ich miejsce zajęli koledzy dyrektor. Jeśli ktoś nie zgadza się z opinią p. Marii wylatuje,albo ograniczają jego kompetencje.Żal jest mi patrzeć na to, jak ze szkoły likwidowani są kolejni nauczyciele,swietni fachowcy nie będący kolesiami MB.
Jeśli chodzi o Hiszpanię- Układy układy układy. Uczniowie z dobrą średnią i wzorowym zachowaniem zostają w Śremie, a wyjeżdżają Ci którzy delikatnie mówiąc mają bardzo dobre relacje z p.dyrektor,jej siostrą lub panem kierownikem. Przez parę lat pracy można było zauważyć to, jak wyglądają egzaminy kwalifikujące do tego projektu- Ci ktorzy mają jechać,bo rapują,walczą i kłaniają się nisko MB,ale mają zagrożenia,niskie zachowanie idą do innej klasy z nauczycielem ktory podaje im wszystkie odpwiedzi a reszta uczniów pisze egzamin sama bez podpowiedzi i musi liczyć na ogromne szczęście,że uda się im wyśmienicie napisać test. To jest krzywdzące i nienormalne.