Wybierz region

Wybierz miasto

  Natalia Przybysz, Tymon Tymański

  Ośrodek Słoneczna
  Sieraków, ul. Poznańska/28

  19:00 Sobota, 12 grudnia

  • 60zł

  Natalia Przybysz
  Natalia Przybysz (ur. 1 września 1983 w Warszawie) - wokalistka i autorka tekstów. Występowała w zespole Sistars (razem z siostrą Pauliną). Cieszące się znaczną popularnością w kraju nagrania formacji przysporzyły piosenkarce popularności, a także licznych nagród i wyróżnień, w tym m.in. Fryderyki i Superjedynkę.
  W 2006 roku podjęła solową działalność artystyczną.
  Pierwszy album nagrała w duecie z producentem muzycznym Envee. Krążek zatytułowany „Maupka Comes Hom”e ukazał się w 2008. Jej drugi album pt. „Gram duszy” ukazał się w 2010 roku. W 2013 został wydany kolejny album piosenkarki zatytułowany „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”, a w 2014 ukazał się album „Prąd”.
  Tymon Tymański
  Tymon Tymański, właściwie Ryszard Tymański – polski kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik; twórca pojęcia yass. Założyciel i lider albo wspólider zespołów Miłość (1988), Kury (1992), Czan, NRD, Tymon i Trupy, Masło, Poganie, The Users, Tymański Yass Ensemble, Tymon & The Transistors, Polish Brass Ensemble, Jazz Out. Buddysta zen.
  Zaczynał działalność muzyczną w drugiej połowie lat osiemdziesiątych jako basista i wokalista w nowofalowej grupie Sni Sredstvom Za Uklanianie. Później (na przełomie lat 80. i 90.), już jako kontrabasista, zasłynął jako odnowiciel polskiego jazzu (a zarazem twórca yassu) w zespole Miłość.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quizowy egzamin dojrzałości. Jakim typem dorosłego jesteś? [QUIZ]