Wybierz region

Wybierz miasto

  Sierakowski Jarmark Świąteczny

  Targowisko Miejskie
  Sieraków, ul. Daszyńskiego/-

  16:00 - 19:00 Sobota, 12 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na Sierakowski Jarmark Świąteczny. W programie znajdują się występy dzieci z przedszkola "Przyjaciół Książki" oraz zespołu tanecznego Balerinki. W trakcie Jarmarku zostanie rozwiązany konkurs na świąteczne przebranie. W konkursie do wygrania są atrakcyjne nagrody m.in. kamery sportowe czy przybory szkolne. Specjalne świąteczne utwory zaprezentuje utalentowana Laura Cierniak, a w finale, w koncercie "Magia Świąt" zagra Ania Weber.

  Dodatkowo w ramach Jarmarku odbędzie się akcja Choinka za makulaturę. Przynieś na targowisko zebraną makulaturę i odbierz świąteczne drzewko. Na dzieci czekają animacje, gry i zabawy interaktywne, zagroda św. Mikołaja z saniami, przejażdżki kucykiem. Po raz pierwszy wspólnie zbudujemy rekordowy, Sierakowski Łańcuch Życzeń.

  Na placu targowym będzie można zakupić świąteczne dekoracje, ozdoby, domowe wypieki czy prezenty dla bliskich. Wśród atrakcji również znajdują się stoiska rękodzielnicze z oryginalnymi przedmiotami, stoiska gastronomiczne wypełnione smakołykami, a nawet żywe ryby i przetwory rybne, zimowy grzaniec, darmowa aromatyczna kawa, darmowa rozgrzewająca herbata, degustacja wędzonego karpia i wiele innych!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!