K T

avatarK T

Śrem

Balik karnawałowy w Przedszkolu nr 7 „ Janka Wędrowniczka” w Śremie

2014-02-04 18:32:52

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.
Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, policjanci, smok, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin grupę „Modraki” i „Maki”. Przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym, który w czwartek 30 stycznia, przygotowały panie nauczycielki. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni mogli napić się soku, a także poczęstować się zdrową przekąską.
Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Jesteś na profilu K T - stronie mieszkańca miasta Śrem. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj