K T

avatarK T

Śrem

Dzień Babci i Dziadka u „Modraków” w Przedszkolu Janka Wędrowniczka w Śremie

2013-02-06 08:56:22

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci. Dziadkowie kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego wspólnie z wychowawczynią Lilianą Pieprzyk i Wiesławą Szymczak zaprosiły do Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka” babcie i dziadków, żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość.
Dzieci bez tremy recytowały wierszyki o tym, jak bardzo kochają swoje Babcie i swoich Dziadków, śpiewały dla nich piosenki, z wdziękiem zatańczyły, wręczyły piękne laurki. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku.
Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowany dla Dziadków poczęstunek.

Rodzice dziękują Panią za przygotowanie dzieci i wspaniałej imprezy dla dziadków.

Jesteś na profilu K T - stronie mieszkańca miasta Śrem. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj