K T

avatarK T

Śrem

Powitanie Wiosny u Modraków 21 marca 2014

2014-03-23 13:28:51

W dniu 21 marca 2014r. zarówno dzieci, jak i wszyscy pracownicy przybyli do przedszkola nr 7 im. Janka Wędrowniczka w Śremie w zielonych strojach. Przed wejściem witała dzieci Pani Wiosna, która każdemu przedszkolakowi wręczała przebiśnieg.
Dzieci z grupy „Modraki” już od samego rana przygotowywały się do przywitania wiosny. Dzień rozpoczął się od „Gry w zielone”. Następnie dzieci rozwiązywały wiosenne zagadki, do których wykonywały ilustracje, po czym nastąpiła zabawa z zielonymi balonami. Po zabawie dzieci przystąpiły do wykonania pracy plastycznej, której tematem była Pani Wiosna. Dzięki rodzicom został przygotowany poczęstunek. Dzieci wyszły także do ogrodu, gdzie posadziły bratki, a następnie przemaszerowały w pochodzie ulicami miasta.

Jesteś na profilu K T - stronie mieszkańca miasta Śrem. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj