K T

avatarK T

Śrem

Spotkanie Wielkanocne u „Modraków”

2013-03-26 21:11:58

Święta Wielkanocne to najradośniejsze i najważniejsze święta w katolickim roku liturgicznym. Upamiętniają one śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.W związku z tym we wtorek 26 marca w Przedszkolu nr 7 „Janka Wędrowniczka” w grupie „Modraki” odbyło się spotkanie z rodzicami pod hasłem „Wiosna już, a Wielkanoc tuż, tuż”.
Dzieci przygotowały i zaprezentowały wiosenno - wielkanocny program artystyczny, bogaty w piosenki i wiersze o tematyce wiosennej i wielkanocnej.
Spotkania tego typu wprowadzają w atmosferę nadchodzących Świąt, pomagają w integracji środowiska rodzinnego ze środowiskiem przedszkolnym.
Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim życzenia Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" -Pracownicy Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka”, dzieci wraz z rodzicami.

Jesteś na profilu K T - stronie mieszkańca miasta Śrem. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj