Turniej Feniksa [ZDJĘCIA]

Paweł Wójkiewicz
Turniej Feniksa
Turniej Feniksa Paweł Wójkiewicz
Turniej Feniksa zgromadził 100 zawodników z siedmiu klubów wielkopolski. Puchar Feniksa pojechał do Gostynia

Turniej Feniksa zorganizowany został przez UKS Taekwondo Feniks Śrem zgromadził 100 zawodników z siedmiu klubów wielkopolski. W V Wielkopolskim Turnieju Dla Dzieci o Puchar Feniksa zwyciężyło Gostyńskie Stowarzyszenie Klubów Sportów i Sztuk Walki Wilk, które wywalczyło 21 medali.

Gostyńskie Wilki drugi rok z rzędu okazały się najlepszym klubem w turnieju Feniksa, Tym samym Puchar Feniksa pojechał do Gostynia.

Obok gospodarzy turnieju w rywalizacji wzięli udział reprezentanci Rapidu Śrem, którzy również stawali na podium. Dziewięcioosobowa reprezentacja KS Rapid Śrem zdobyła łącznie 14 medali. W zawodach rywalizowali również sąsiedzi zza miedzy. UKS Taekwondo Kórnik zdobył cztery medale, UKS Fighters Mosina 21 medali, Taekwondo Kyosa Gostyń 13 medali.