23 medale młodych zawodników Rapidu Śrem na inaugurację Ligi Taekwondo Wesołek

Krzysztof Ratajczak
nadesłane / Rapid Śrem
W sobotę 2 marca w Kórniku odbyła się inauguracja ligi Taekwondo Wesołek. W zawodach wzięło udział około 300 zawodników. Klub Rapid Śrem reprezentowało na tych zawodach 23 zawodników.

Ze śremskiego klubu w Kórniku najlepszy rezultat zanotowała Nadia Skotarczak, która była mistrzynią każdej z kategorii i zdobyła cztery złote medale, co w klasyfikacji dało jej aż 24 punkty.

Bardzo dobre zawody zaliczył Patryk Pieczyński, który zdobył dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy, co dało łącznie 19 punktów.

Klaudia Rembielak zdobyła 15 punktów, które dały jej jeden złoty oraz trzy brązowe medale.

Rapid został liderem w klasyfikacji drużynowej i klasyfikacji konkurencji sprawnościowych.

23 medale młodych zawodników Rapidu Śrem na inaugurację Ligi...

W klasyfikacji do lat 7 Wiktor Olejniczak zdobył jeden srebrny i dwa brązowe medale, a Lena Olejniczak jeden srebrny medal.

W klasyfikacji 8-10 lat Nadia Skotarczak cztery złote medale, Klaudia Rembielak jeden złoty i trzy brązowe medale, Zuzanna Michalska jeden złoty, Antoni Kozak jeden srebrny i Franciszek Weinert jeden brązowy medal.

W klasyfikacji młodzików Patryk Pieczyński wywalczył dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal, natomiast Zuzanna Jadwisińczak i Jakub Główczyński po jednym brązowym.

W klasyfikacji juniorów młodszych Zofia Kierzek zdobyła jeden srebrny i jeden brązowy medal.