Człowiek Roku 2015 - postaw na kandydatów ze Śremu

Piotr Robakowski
Polska Press
Rozstrzygnęliśmy pierwszy etap plebiscytu "Człowiek Roku 2015". Dzisiaj zaczyna się głosowanie w etapie wojewódzki. Postaw na kandydatów ze Śremu, czyli Pawła Wojnę, Daniela Augustyniaka i Piotra Grzelczyka. Głosy można oddawać do końca lutego.

Człowiek Roku Wielkopolski 2015 - TUTAJ ZAGŁOSUJ

Zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu w powiatowych eliminacjach o tytuł „Człowieka Roku 2015” został Paweł Wojna - prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie. Zdobył 504 głosy. - Bardzo się cieszę z pierwszego miejsca. Wierzę że głosowali na mnie pracownicy firmy i oczywiście rodzina - mówił nam kilka godzin po ogłoszeniu wyników. Powody dla których prezes Paweł Wojna uplasował się na pierwszej pozycji mogę być dwie. We wrześniu 2015 po blisko dwóch latach budowy oficjalnie przecinał wstęgę, otwierając nowe Targowisko Miejskie w Śremie. Pod koniec ubiegłego roku zakończył kolejną inwestycję. Tym razem było to otwarcie pierwszej w Polsce i w tej części Europy Stacji Tankowania gazu LNG i CNG, która mieści się w Mateuszewie. - To ważna inwestycja, która ogranicza koszty eksploatacji naszych samochodów i jest przyjazna dla środowiska naturalnego - mówił podczas otwarcia prezes Wojna. Nasz laureat od lat wspiera też sportowców, będąc jednocześnie prezesem Klubu UKS PGK Śrem Mróz Manieczki, którego podopiecznym jest odnoszący liczne sukcesy Wojciech Kolańczyk.

Na drugim miejscu z dorobkiem 411 punktów znalazł się Daniel Augustyniak - organizator akcji chartytatywnych i manager dwóch śremskich restauracji. Trzecie miejsce przypadło mł. asp. Piotrowi Grzelczykowi, który na swoim koncie uzbierał 178 punktów. Ta trójka awansowała do drugiej tury plebiscytu, w którym to zmierzy się ze zwycięzcami powiatowych plebiscytów.

Właśnie dzisiaj, 5 lutego zaczyna się głosowanie na 48 kandydatów, którzy walczyć będą o tytuł „Człowieka Roku 2015”. Głosy można oddawać do dnia 29 lutego 2016 roku. Nasi kandydaci mają pierwsze miejsca na liście. Jeśli chcecie oddać na nich głos należy wysłać SMS Premium który kosztuje 2,46 złotych z VAT.

POSTAW NA KANDYDATÓW ZE ŚREMY
Paweł Wojna - ślij SMS-a o treści: CZRW.1 na nr 72355
Daniel Augustyniak - ślij SMS-a o treści: CZRW.3 na nr 72355
Piotr Grzelczyk - ślij SMS-a o treści: CZRW.2 na nr 72355

Człowiek Roku Wielkopolski 2015 - TUTAJ ZAGŁOSUJ

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Dodaj ogłoszenie