Dachowanie na DW 434 na wysokości Zbrudzewa. Utrudnienia dla kierowców

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
Dachowanie na DW 434 na wysokości Zbrudzewa. Utrudnienia dla kierowców
Dachowanie na DW 434 na wysokości Zbrudzewa. Utrudnienia dla kierowców fot. Katarzyna Baksalary
Udostępnij:
Dachowanie na DW 434 na wysokości Zbrudzewa miało miejsce w niedziele 23 maja około godz. 13.30. Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną, pogotowie oraz policję. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zalecamy objazd przez Zbrudzewo.

Dachowanie na obwodnicy Zbrudzewa

Do zdarzenia na drodze wojewódzkiej 434 na wysokości Zbrudzewa doszło w niedzielę 23 maja około godz. 13.30. Samochodem osobowym marki volkswagen polo podróżowały cztery osoby narodowości ukraińskiej.

Jak wynika ze wstępnych informacji, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. U dwóch osób stwierdzono lekkie obrażenia głowy.

Wszyscy podróżujący samochodem opuścili go o własnych siłach.

Policja ustala przyczyny wypadku pod Śremem

Powodem niedzielnego wypadku pod Śremem mogło być niedostosowanie prędkości do warunków. Na krótko przed zdarzeniem nad tym odcinkiem drogi mocno padało.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący vw polo, 33-letni obywatel Ukrainy, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg, zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie rolował - potwierdza nasze wstępne ustalenia Ewa Kasińska, rzecznik prasowa śremskiej komendy policji.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący pojazdem był trzeźwy, został pouczony - dodaje policjantka.

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

Na koniec dodamy, że specjaliści od pogody na dalszą część niedzieli 23 maja prognozują deszcze, porywy wiatru oraz burze. Lokalnie możliwe również obfite opady gradu. Warunki na drogach nie będą zatem sprzyjać kierowcom.

Zderzenie szynobusu z ciężarówką

Wideo

Dodaj ogłoszenie