MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Druga tura wyborów samorządowych. Adam Lewandowski podziękował mieszkańcom za oddane głosy. "Będę nadal aktywnie działać na rzecz Śremu"

Tomasz Barylski
Tomasz Barylski
Tomasz Barylski - archiwum PPG
Zmiana warty w Śremie. Po siedemnastu latach z funkcją burmistrza naszego miasta żegna się Adam Lewandowski. W specjalnym oświadczeniu włodarz naszego miasta podziękował za oddane głosy. Jednocześnie zapowiedział dalszą aktywność i prace na rzecz Śremu.

Jestem dumny z naszych wspólnych osiągnięć i z pracy

W drugiej turze wyborów samorządowych kontrkandydatem dotychczasowego burmistrza był Grzegorz Wiśniewski. Mieszkańcy miasta i gminy zdecydowali, że to właśnie dotychczasowy radny miejski przez najbliższe pięć lat będzie sprawował funkcję burmistrza Śremu. Jak już wspomnieliśmy na wstępie, Adam Lewandowski zasiadał na burmistrzowskim fotelu przez ostatnie 17 lat. Po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów zwróciliśmy się do dotychczasowego włodarza naszego miasta z prośbą o komentarz. W odpowiedzi otrzymaliśmy oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej:

Drodzy Mieszkańcy, Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli wczoraj udział w głosowaniu. Wyniki wyborów samorządowych są jasne, a ja przyjmuję je z szacunkiem i pokorą. Pełnienie funkcji burmistrza Śremu przez 17 lat było dla mnie zaszczytem i przywilejem. Pragnę podziękować każdemu z Was za zaufanie, które mi okazaliście przez minione kadencje. Mimo przegranej, jestem dumny z naszych wspólnych osiągnięć i z pracy, jaką udało nam się wykonać w ciągu minionych lat. Praca dla dobra mieszkańców była dla mnie niezwykle satysfakcjonująca

- poinformował Adam Lewandowski.

Ustępujący burmistrz będzie nadal aktywnie działać na rzecz Śremu

Jednocześnie ustępujący burmistrz podziękował mieszkańcom za zaufanie. Jak dodał, będzie kontynuował swoją pracę na rzecz Śremu.

Dziękuję Wam za każdą chwilę, za każdą rozmowę na ulicy, za każdy wspólny projekt i zaufanie, które mi okazaliście. Wybory przynoszą zmiany, ale moja praca na rzecz dobra naszej społeczności nie kończy się. Będę nadal aktywnie działać na rzecz Śremu, choć już w innej roli. Gratulacje kieruję również do nowego burmistrza – Pana Grzegorza Wiśniewskiego, który przejmie stery naszego miasta. Życzę mu wszelkiej pomyślności i mądrości w podejmowaniu decyzji, które będą służyć naszym mieszkańcom

- dodał.

Zobacz również na srem.naszemiasto.pl

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto