Festyn Lubiatowo. Kowbojskie klimaty na Festynie Rodzinnym w Lubiatowie

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Kowbojskie klimaty na Festynie Rodzinnym w Lubiatowie
Kowbojskie klimaty na Festynie Rodzinnym w Lubiatowie Bartosz Klimczuk
Festyn Lubiatowo. W piątkowy wieczór (25.06) we wsi Lubiatowo w gminie Dolsk odbył się Festyn Rodzinny z okazji osiemnastych Dni Lubiatowa. Tematyka wydarzenia była utrzymana w kowbojskich klimatach. Impreza rozpoczęła się od otwarcia w miejscowości nowego placu zabaw.

Festyn Lubiatowo. Festyn Rodziny w Lubiatowe w kowbojskich klimatach

Na pierwszy rzut oka było widać, że dzieci mają ogromną frajdę podczas kolejnej odsłony Festynu Rodzinnego w Lubiatowie. Co roku impreza ta gromadzi przy świetlicy wiejskiej sporo okolicznych mieszkańców, dając największą uciechę oczywiście najmłodszym. Tym razem wydarzenie było utrzymane w atmosferze Dzikiego Zachodu.

Dzieci miały okazję wziąć udział w kilku specjalnie dla nich przygotowanych grach z nagrodami. Poza tym mogły pomalować sobie twarz, lub własnoręcznie stworzyć magnes na lodówkę. Po mniej więcej dwóch godzinach imprezy, dla najmłodszych zorganizowano specjalną niespodziankę - z paralotni wyrzucono dla nich słodycze. Najmłodsi mieszkańcy wsi wcale nie musieli być zachęcani do tego, aby czym prędzej wyzbierać słodkości z ziemi.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w tym roku Lubiatowo obchodzi 660-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowano jubileuszowy tort. Podczas samego Festynu Rodzinnego odbył się również zawody strzeleckie o puchar sołtysa wsi Lubiatowo.

Kowbojskie klimaty na Festynie Rodzinnym w Lubiatowie

Festyn Lubiatowo. Kowbojskie klimaty na Festynie Rodzinnym w...

Mistrz Błachowicz liczy na nokaut!

Wideo

Dodaj ogłoszenie