Henryk Synoracki brązowym medalistą Motorowodnych Mistrzostw Europy

RED
Henryk Synoracki
Henryk Synoracki R. Królak
Henryk Synoracki z PKM LOK Poznań wywalczył w niedzielę brązowy medal Motorowodnych Mistrzostw Europy F-125.

Poznaniak w niemieckim Bitterfeld, zajął 2. miejsce, a to pozwoliło wskoczyć mu na trzecie miejsce na podium w klasyfikacji generalnej.

Najlepszy w Bitterfeld był Estończyk Lembit Aaslav-Kaasik, który w łącznej klasyfikacji zdobył też złoty medal. Srebrny medal ME F-125 zdobył Włoch Massimo Rossi.

Henrykowi Synorackiemu do srebrnego medalu zabrakło dwóch punktów, a do złotego sześć.