Hipokrates 2019: To już ostatnie godziny głosowania! Poznaj faworytów z powiatu śremskiego

Redakcja
To już ostatnie godziny głosowania! Poznaj faworytów z powiatu śremskiego
To już ostatnie godziny głosowania! Poznaj faworytów z powiatu śremskiego archiwum polska press
Jeszcze tylko do dziś godziny 21.00 można oddać głos na najlepszych lekarzy, stomatologów, pielęgniarki, położne i przychodnie z powiatu śremskiego! To więc praktycznie ostatni moment na okazanie im naszego smsowego wsparcia.

Plebiscyt jest organizowany przez redakcję „Głosu Wielkopolskiego”.

Czytelnicy mają w nim szansę docenić pracowników służby zdrowia, którzy cieszą się ich zaufaniem i którzy są cenieni za profesjonalizm, otwartość i wykonywanie swojego zawodu z prawdziwą pasją.

TUTAJ SPRAWDZISZ AKTUALNE WYNIKI

W kategorii Lekarz Rodzinny Roku jak na razie prowadzi pani Hanna Ratajczak z przychodni zespołu lekarza rodzinnego MEDYK w Śremie.

Jeśli chodzi o Pediatrę Roku na pierwszym miejscu plasuje się pani Barbara Milkiewicz z centrum zdrowia MEDYK w Śremie. Na drugim miejscu odnajdziemy pana Marka Gałczyńskiego z przychodni ESKULAP w Śremie.

W przypadku Stomatologa Roku na prowadzeniu od dłuższego czasu utrzymuje się pani Anna Fludra z Prestige Stomatologia w Śremie.

Ostra rywalizacja trwa natomiast w kategorii Pielęgniarka Roku. Tam jak do tej pory prowadzi pani pani Ewa Sielska, która na co dzień pracuje w śremskim szpitalu powiatowym. Tuż za nią (różnica tylko 10 głosów!) znajduje się pani Eliza Nicke ze śremskiego ośrodka reumatologicznego.

Rząd chce skrócić odstęp pomiędzy dawkami szczepionek

Wideo

Dodaj ogłoszenie