Wybierz region

Wybierz miasto

  45-lecie Domu Kultury oraz 40-lecie Muzeum Regionalnego

  Centrum Animacji Kultury
  Międzychód, ul. Pl. Kościuszki/9

  18:00 Od 20.10.2017 do 1.11.2017

  • Brak informacji o cenie

  Czytając karty historii dowiadujemy się o Inauguracji działalności Powiatowego Domu Kultury, ktora była dużym świętem dla aktywu kulturalnego, działaczy i mieszkańcow miasta.
  Pisał wtedy Ryszard Bialik ...
  "Nareszcie w kulturalnie prężnym środowisku, jakim był Międzychod, powstał obiekt spełniający warunki na miarę istniejących potrzeb. W nowej placowce oświatowo-kulturalnej znalazły urzeczywistnienie idee stworzenia ośrodka oddziaływania wychowawczego dążącego do szerokiego i wszechstronnego rozwoju ambicji i zainteresowań artystycznych, tworczości amatorskiej z pełną możliwością prezentacji środowisku, tego co najlepsze i potrzebne w życiu poza codziennymi obowiązkami."
  A my, pod tym cytatem z lat 70' podpisujemy się obiema rękami!
  Zapraszamy do śledzenia informacji, ktore będziemy umieszczać w wydarzeniu, ktore mają przywrocić Wam, Kochani Mieszkańcy Międzychodu piękne wspomnienia z tamtych lat :)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ