Wybierz region

Wybierz miasto

  60+ Kultura

  Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego
  Międzychód, ul. Pl. Kościuszki/9

  Od 24.09.2016 do 25.09.2016

  • Wstęp wolny

  Przeszło 300 placowek w całej Polsce zaprasza na weekend seniora z kulturą. W pierwszy weekend jesieni- 24- 25 września osoby powyżej 60. roku życia będą mogły odwiedzić instytucje kultury i skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla nich w ramach kampanii „60+Kultura”.

  Instytucje kultury w całej Polsce- muzea, galerie, domy kultury, teatry przygotowywały specjalną ofertę dla seniorow– od bezpłatnego wejścia, przez specjalnie zorganizowane spotkania, wykłady i warsztaty po wycieczki z przewodnikami. Zachęcamy seniorow do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

  ***

  Wielkopolskie
  Międzychod
  Biblioteka Publiczna im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie

  24.09.2016 Koncert Fortepianowy Muzyka dla Sienkiewicza – koncert bezpłatny w sali widowiskowej Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie. 24.09-25.09 Bezpłatne zwiedzanie wystawy oraz ekspozycji w Muzeum Regionalnym z przewodnikiem pt. „Praca, Pokoj, Socjalizm”. Dodatkowo poczęstunek oraz wspolne „wspominki”.

  25.09 Turniej Scrabble dla seniorow w bibliotece pt. Scrabblemania 60+.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST