Wybierz region

Wybierz miasto

  Babski Kabaret w Chrzypsku Wielkim

  Gminny Ośrodek Kultlury
  Chrzypsko Wielkie, ul. Główna/22, +48 69 319 92 46

  16:00 - 18:00 Sobota, 20 lutego

  • 30zł

  Zapraszamy na wieczor z Old Spice Girls - Babskim Kabaretem, tworzonym przez Emilię Krakowską, Barbarę Wrzesińską i Lidię Stanisławską.

  Bilety dostępne są w Bibliotece Publicznej - od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, a w piątki od 10.00 do 18.00.

  Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologow, dowcipow, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstow m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu Dudek ) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
  Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.
  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST