Wybierz region

Wybierz miasto

  Codzienność donbaskiej wojny - perspektywa reportera wojennego

  Muzeum Zamek Opalińskich
  Sieraków, ul. Stadnina/3a, +48 61 295 23 92

  19:00 Piątek, 10 marca

  • Wstęp wolny

  Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Ogdowskim oraz wystawę fotograficzną pt. "Codzienność donbaskiej wojny - perspektywa reportera wojennego". Spotkanie to poświęcone będzie wydarzeniom na Ukrainie. 10 marca (piątek) 2017 roku o godzinie 19.00 na Zamku w Sierakowie

  Marcin Ogdowski, dziennikarza, korespondenta wojennego (Irak, Afganistan, Ukraina), pisarza nazywanego pierwszym polskim blogerem wojennym. Na literacki dorobek autora składają się wydane w wydawnictwie WARBOOK książki: zAfganistanu.pl. Alfabet Polskiej Misji, reportaż na podstawie prowadzonego bloga oraz dwie powieści Ostatni świadek i (Nie)potrzebni. Ogdowski jest także wspołautorem albumu Polski Afganistan.
  Najnowsza jego książka "Uwikłani", mowi o wojnie na Ukrainie więcej niż najlepsze serwisy informacyjne. Autor kilkukrotnie odwiedził obszar wspołczesnych działań wojennych i rysuje mroczny świat postsowieckiej strefy, w ktorej niewiele dzieje się bez wiedzy i przyzwolenia Rosji.
  Serdecznie zapraszamy

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST