Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Olandia w Krainie 100 Jezior

  Olandia
  Prusim, ul. Prusim/5, +48 61 291 53 79

  12:00 Od 20.05.2017 do 21.05.2017

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce.

  To 1000 wydarzeń i 220 tysięcy odwiedzających, ktorzy przez cztery dni maja mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  Organizatorem i koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju (MR) we wspołpracy z wszystkimi Regionami oraz przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Beneficjentow realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

  IV edycja DOFE będzie organizowana od 18 do 21 maja 2017 r.
  *****

  Zapraszamy do Olandii w Prusimiu. Poznaj piękno Powiatu Międzychodzkiego i Krainy 100 Jezior. Z nami poznasz kulturę Osadnikow Olenderskich, zobaczysz wiatrak typu Holender z XVIII w., skansen Olenderskich miniatur oraz poznasz historię przepięknego folwarku, ktory zyskał nowe życie!

  Udział w wydarzeniu bezpłatny!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST