Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal The September Concert - dzień 6

  Sierakowski Ośrodek Kultury
  Sieraków, ul. Poznańska/25, +48 61 295 25 55

  11:00 Wtorek, 20 września

  • Wstęp wolny

  Festiwal The September Concert po raz pierwszy odbył się w Nowym Jorku w 2002 roku jako skromne, jedynie lokalne wydarzenie, upamiętniające ofiary zamachow na World Trade Center. Stopniowo jego ranga wzrastała, aż rozwinął się do projektu o zasięgu globalnym. Zawsze najważniejszą jego misją było i pozostanie propagowanie pokoju na całym świecie. Od Cap Haitien do Ukrainy oraz Tokio, powstała sieć ponad 200 festiwali odbywających się prawie na każdym kontynencie.

  Do udziału zapraszani są artyści w każdym wieku, każdej płci, narodowości i wyznania. Sztuka cieszyć ma w miejscach, w ktorych spotykają się ludzie, od parkow, szkoł, kościołow, domow handlowych, poprzez kawiarnie, restauracje, galerie i księgarnie, aż do sal kameralnych i koncertowych.

  W tym roku festiwal tradycyjnie już potrwa cały wrzesień. Wszystkie wydarzenia odbywajace sie w ramach festiwalu będą bezpłatne, a artyści nie pobiorą wynagrodzenia.

  ***

  20 września o 11.00
  Koncert rockowego zespołu The Batha w Sierakowskim Ośrodku Kultury

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST