Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaretowe spotkanie z Joanną Bartel

  Gminny Ośrodek Kultlury
  Chrzypsko Wielkie, ul. Główna/22, +48 69 319 92 46

  18:00 - 19:00 Sobota, 1 października

  • Brak informacji o cenie

  Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośnikow dobrej zabawy i dowcipu na spotkanie z Joanną Bartel - artystką ktora potrafi rozśmieszyć widzow do łez.
  Zapraszamy na występ, ktory odbędzie się 1 października o godzinie 18.00 w sali GOK w Chrzypsku Wielkim. Bilety w cenie 30,00 zł dostępne są w bibliotece. Rezerwacje pod numerem telefonu 61 2951 408.
  Joanna Bartel to znana z niezwykłego poczucia humoru artystka kabaretowa, ktora podbiła serca widzow swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma takie nieograniczone pokłady siły komicznej i energii tworczej, że przyciąga do siebie jak magnes szeroką publiczność, wywołując uśmiech na twarzach, przez co wciąga ich do wesołej i aktywnej zabawy. Jest rownież świetną aktorką, pojawia się od czasu do czasu, lecz nie za często, w filmach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach