Wybierz region

Wybierz miasto

  LemON

  Ośrodek Słoneczna
  Sieraków, ul. Poznańska/28

  19:00 Sobota, 7 marca

  • 50zł

  LemON

  Zespoł LemON powstał zaraz po telefonie informującym o zakwalifikowaniu się do Must Be The Music:) Pomysł na wspolne granie powstał w głowie Igora, Łemka, ktory wychowany w łemkowskiej rodzinie, śpiewający od zawsze a obecnie studiujący wokalistykę jazzową skąd został przekazany Adamowi Horoszczakowi (kuzyn Igora), niesamowicie inteligentnemu i zdolnemu człowiekowi, ktory rownież wychowany w łemkowskiej rodzinie nasączony był muzyką, pomysł i chęć grania zaowocował w znalezienie prawdziwych wirtuozow instrumentu. Skrzypek Andrzej Olejnik, perkusista Piotr Budniak i basista Piotr Kołacz.

  Wszyscy z tych gości są wrażliwcami i emocjonalnie patrzą na świat. Odbierają i widzą wiele. Faceci po niezłych historiach w życiu, ktore ukształtowały brzemienie ich muzyki. Te wszystkie emocje: radość, złość, strach, smutek ktore siedzą w serduchach staramy się przekazać innym. Ciężko nazwać jest muzykę, ktorą gramy. Jest naszpikowana emocjami, prawdą i tak chcemy by była odbierana.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST