Wybierz region

Wybierz miasto

  „Między ustami, a brzegiem blejtramu - 2” - wernisaż wystawy malarstwa Doroty Szachewicz, Mariusza Mączki i Walerego Siejtbatałowa

  Muzeum Regionalne
  Międzychód, ul. 17 Stycznia/100, +48 95 748 27 01

  18:00 Wtorek, 19 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na drugie w naszym muzeum spotkanie z tworczością Artystow Malujących Ustami i Nogami pod hasłem "Między ustami, a brzegiem blejtramu", tym razem będzie to przegląd tworczości trzech malarzy tworzących przy użyciu ust: znanego już międzychodzkiej publiczności Mariusza Mączki oraz Doroty Szachewicz i Walerego Siejtbatałowa.
  "...Są ludzie, ktorzy nie używają rąk podczas malowania, a malują. Malowanie jest dla nich normalnością, nawet wtedy, gdy stosują metody dość niekonwencjonalne. Nie jest istotne, że trzymają ołowek, czy pędzel w zaciśniętych ustach lub też w palcach stopy. Każdy z tych sposobow wymaga jedynie treningu, czasu i cierpliwości. Jedni używają rąk, drudzy ust, jeszcze inni nog po to, by przenieść na papier i płotno swoje wrażenia, uczucia, czy zaobserwowaną rzeczywistość. Choć tworzone inaczej, ich prace wyglądają nie inaczej..."

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach