Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzychód - 25. Finał WOŚP

  Hala sportowa
  Międzychód, ul. Dworcowa/22

  12:00 - 20:30 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Przed nimi ostatnie przygotowania do 25. Jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie. Z roku na rok międzychodzki Sztab WOŚP proponuje mieszkańcom Międzychodu coraz więcej propozycji, ktore nie tylko mają wzbogacić i podnieść poziom imprezy, ale być kolejną propozycją kulturalną skierowaną dla mieszkańcow.
  15 stycznia cały świat zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogolnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Znamy gwiazdę 25. Finału WOŚP Do styczniowego grania pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, lecz już dzisiaj wiadomo, kto zagra w Hali Widowiskowo - Sportowej.
  W 2017 roku międzychodzki Finał WOŚP wzbogaci koncert zespołu ŁZY, ktory na dwudziestolecie swojej działalności artystycznej zagra utwory tj. „Agnieszka”, czy „Narcyz”. Ponadto na scenie zaśpiewają, zagrają i zatańczą lokalni artyści - rownież ci z ościennych gmin. 15 stycznia na miasto wyjdzie 125 wolontariuszy, ktorzy podobnie jak w tym roku będą zbierać pieniądze tradycyjnie do puszek, a także elektronicznie - przy użyciu terminali płatniczych.
  – Z roku na rok sami sobie staramy się podnosić poprzeczkę organizacyjną. Na scenie wystąpi zespoł ŁZY, a oprocz tego dzięki naszym sponsorom zaprosimy mieszkańcow do udziału w imprezach towarzyszących - mowi Jakub Zachciał, Szef Sztabu WOŚP w Międzychodzie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST