Wybierz region

Wybierz miasto

  Oskar Stabno - koncert fortepianowy

  Olandia
  Prusim, ul. Prusim/5, +48 61 291 53 79

  18:00 - 19:00 Sobota, 15 lipca

  • Wstęp wolny

  Oskar Stabno to pianista jazzowy urodzony w Poznaniu, wywodzący się z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach artystycznych.
  Absolwent Poznańskiej Szkoły Choralnej Jerzego Kurczewskiego, a swoj talent na fortepianie kształtował pod kierunkiem znanego pianisty Piotra Kałużnego.
  Jako jeden z sześciu pianistow grał na jednej scenie z Leszkiem Możdżerem podczas ustanawiania rekordu Guinessa w grze na największym koncertującym fortepianie świata.
  Oskar Stabno, pomimo swojego młodego wieku, oprocz Leszka Możdżera wspołpracował już z takimi sławami pianistyki jak Maciej Markiewicz, Stanisław Deja czy Romuald Koperski.
  Zafascynowany brzmieniem i techniką gry swojego imiennika Oskara Petersona odkrywa przed słuchaczem możliwości brzmieniowe i techniczne fortepianu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ