Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl Marty Guśniowskiej "Ony"

  Centrum Animacji Kultury
  Międzychód, ul. Pl. Kościuszki/9

  18:00 Wtorek, 24 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Serdecznie zapraszamy na spektakl Marty Guśniowskiej pt. "Ony" przygotowany przez Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

  Historia chłopca uwikłanego w skomplikowaną sytuację rodzinną, zagubionego we własnej wyobraźni. 8-letni Ony w towarzystwie spotkanej po drodze Księżniczki, przemierza świat, by odnaleźć ojca, ktorego nie pamięta. Probuje przy tym zmierzyć się z rzeczywistością dorosłych, choć zupełnie jej nie rozumie. Dzięki dziecięcej fantazji i wrażliwości udaje mu się ją jednak zaakceptować.

  Z typową dla siebie językową wyobraźnią dramatopisarka Marta Guśniowska snuje bajkę o przemijaniu. Dojrzałą, choć widzianą oczyma dorastającego dziecka. Kreśli drogę, ktora trzeba pokonać, by odnaleźć siebie i swoje miejsce w świecie. Tekst zdobył nagrodę w organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach