Wybierz region

Wybierz miasto

  Urszula akustycznie z kwartetem smyczkowym Aukso

  Centrum Animacji Kultury
  Międzychód, ul. Pl. Kościuszki/9

  19:00 Niedziela, 16 października

  W dniach 19.02 – 06.05.2016 Urszula wraz z zespołem odbyła trasę koncertową z okazji XX-lecia wydania albumu „Biała Droga”. Koncerty miały bardzo kameralny, osobisty charakter, dzięki czemu zarowno artyści jak i ich fani na pewno na długo je zapamiętają.
  Największych przebojow Urszuli można było posłuchać w klimatycznych klubowych salach 16 rożnych miast w całej Polsce. Trasa lecia Białej Drogi „ została bardzo pozytywnie odebrana przez licznie zgromadzoną publiczność, ktora z zaangażowaniem wyśpiewywała słowa takich hitow jak „ Na sen", „Konik na biegunach”, "NIEBO DLA CIEBIE " „Rysa na szkle”, czy „Dmuchawce …"
  Wszystkich tych, ktorym nie udało się zostać częścią ostatniej trasy koncertowej, jak rownież tych, ktorzy chcieliby jeszcze raz poczuć koncertowe emocje, zapraszamy już dziś na kolejną trasę koncertową pon nazwą "Urszula Akustycznie - Największe Przeboje” , na ktorej Urszuli i jej zespołowi towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Aukso!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST