Wybierz region

Wybierz miasto

  Wojciech Cyruliczek "Czarne Białe". Wernisaż wystawy malarstwa.

  Muzeum Regionalne
  Międzychód, ul. 17 Stycznia/100, +48 95 748 27 01

  18:00 Sobota, 10 października

  • Brak informacji o cenie

  Wojciech Cyruliczek jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po przepracowaniu 40 lat w sądownictwie, przeszedł w stan spoczynku, jako sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu. Maluje od 1986 roku, wyłącznie w tonacji czarno-białej. Oprocz tworczości plastycznej Wojciech Cyruliczek zajmuje się bioenergoterapią i parapsychologią (jest znanym healerem) oraz publikuje swoje utwory literackie, ktorych tematyka oparta jest o doświadczenia z lat pracy zawodowej.
  Podczas wernisażu wystąpią zaprzyjaźnieni artyści Wojciecha Cyruliczka: Emilia Figurniak z Krakowa (śpiew), Krzysztof Bachorzewski z Warszawy (skrzypce) oraz Klaudia Kolan z Kwilcza (gitara akustyczna) a także sam Autor, ktory przedstawi swoje utwory poetyckie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST