Wybierz region

Wybierz miasto

  XX Sierakowska Wiosna Klasyków "Powrót do przyszłości"

  Muzeum Zamek Opalińskich
  Sieraków, ul. Stadnina/3a, +48 61 295 23 92

  09:00 Od 20.04.2018 do 22.04.2018

  • Brak informacji o cenie

  Sierakowska Wiosna Klasykow świętuje 20. urodziny!
  Festiwal powstał w 1998 roku dzięki jej pomysłodawcy i wieloletniemu organizatorowi -Andrzejowi Zimmerowi. Głownym zamysłem corocznych wiosennych koncertow było umożliwienie mieszkańcom Sierakowa i jego okolic obcowania z muzyką klasyczną.
  XX edycja Festiwalu pt. „Powrot do przyszłości” odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku. Wspolnie z uczestnikami – dziećmi, młodzieżą i dorosłymi – będziemy wspominać, ale i patrzeć w przyszłość. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach oraz praktycznych warsztatach: plastycznych, teatralnych i muzycznych. Młodzież natomiast będzie miała szansę podjąć dyskusję z reżyserem filmow i seriali, Dominikiem Matwiejczykiem, ktorego film „Krotka histeria czasu” poprzedzi spotkanie. Z redaktorką Ewą Cieślik z kolei zajmą się tematem dziennikarstwa. Na sobotę zaplanowane zostały warsztaty artystyczne w Lutomiu oraz wyjątkowy wieczorny spektakl poznańskiego asz.teatru. Na niedzielne południe zaprosimy do uczestniczenia w spotkaniu z baśniami, ktore opowie bajarz Szymon Goralczyk. To spotkanie poprzedzone będzie mini-koncertem Bartosza Burzyńskiego na ukulele. Wydarzeniem głownym Sierakowskiej Wiosny Klasykow tradycyjnie już stanie się koncert galowy w wyjątkowych wnętrzach Muzeum Zamku Opalińskich. W tym roku, z racji 20. urodzin przybierze on formę benefisu, na ktorym nie zabraknie tych, ktorzy tworzyli Sierakowską Wiosnę Klasykow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST