(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Warsztaty teatralne, kino plenerowe, turnieje piłki nożnej czy szachy, to tylko niektóre z propozycji, jakie czekają na młodych śremian w nadchodzące wakacje

W sobotę 25 czerwca na plaży nad jeziorem Grzymisławskim odbędzie się festyn Powitanie Lata, który oficjalnie rozpocznie wakacje.
Przez lipiec i sierpień wiele placówek oświatowych i kulturalnych zaplanowało zajęcia dla dzieci i młodzieży. Oto niektóre z nich.

Już 27 czerwca o godz. 16.00 Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty teatralne dla młodych ludzi. Natomiast od 28 czerwca na boisku przy ul. Zamenhofa i na boisku w Parku Miejskim odbywać się będą zajęcia z piłki nożnej.

Wakacyjne propozycje znajdziemy również w Kinoteatrze Słonko, na przykład 29 czerwca i 6 lipca w godz. 11.00 i 13.30 zaplanowano kino wakacyjne dla dzieci. Natomiast 1 i 8 lipca w ŚOK-u kino plenerowe.

2 lipca na stadionie przy ul. Zamenhofa odbędzie się turniej dzikich drużyn im. Mariana Koniecznego w piłce nożnej dla uczniów szkół podstawowych. A 9 lipca na obiekcie sportowym we wsi Psarskie - turniej dzikich drużyn im. Mariana Koniecznego w koszykówce dla uczniów szkół podstawowych.

O swoich klientach nie zapomniał także Klub Relax. 2.06 zaprasza na młodzieżowe zawody wędkarskie o puchar lata; 4.07, godz. 10.00 - 14.00 - turniej szachowo-warcabowy i turniej strzelecki z broni pneumatycznej; 5.07, godz. 10.00 - 14.00 - zajęcia muzyczne "Śpiewać każdy może"; 6.07, godz. 10.00 - rejs żaglówką po jeziorze Grzymisławskim; 7.07, godz. 10.00 - 14.00 - wakacyjny turniej tenisa stołowego czy 8.07, godz. 10.00 - 14.00 - zajęcia plastyczne.

3 lipca filia Biblioteki Publicznej na Jezioranach zaprasza na wycieczkę do Dziekanowic, aby zobaczyć żywy skansen w Wielkopolskim Parku Etnograficznym. Zaś 4 lipca Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie organizuje turniej strzelecki, a filia Biblioteki Publicznej w Wyrzece, o godz. 14.00 - zajęcia plastyczne "Moje wymarzone wakacje".

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!