Jedenaście bramek w meczu kontrolnym drużyn KSGB Manieczki i Helios Czempiń

Krzysztof Ratajczak
W czwartkowe popołudnie, 8 sierpnia na boisku piłkarskim w Manieczkach mecz kontrolny przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego, rozegrały zespoły KSGB Manieczki i Helios Czempiń. Prowadzenie pierwsi objęli goście z Czempinia jednak gospodarze zdołali wyrównać. Sytuacja powtarzała się do stanu 3:3 potem na dwubramkowe prowadzenie wyszedł Helios. W ostatnich dwudziestu minutach drugiej połowy drużyna KSGB zaczęła coraz częściej wyprowadzać szybkie kontrataki, grając głównie lewym skrzydłem, co zaowocowało najpierw doprowadzeniem do stanu 5:5, a w samej końcówce do zdobycia szóstego, dającego zwycięstwo w tym sparingu, gola. Mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla drużyny KSGB Manieczki.