Kłos II Zaniemyśl na drugim miejscu w tabeli. Kłos II pokonał 4:2 Poznań FC [Zdjęcia]

Paweł Wójkiewicz
Kłos II Zaniemyśl pokonał 4:2 Poznań FC.
Kłos II Zaniemyśl pokonał 4:2 Poznań FC. Paweł Wójkiewicz
Kłos II Zaniemyśl na drugim miejscu w tabeli. Kłos II Zaniemyśl pokonał 4:2 Poznań FC. Po trzeciej kolejce Kłos II Zaniemyśl traci jeden punkt do lidera Wełnianki Kiszkowo. Był to mecz niewykorzystanych szans.

Kłos II Zaniemyśl na drugim miejscu w tabeli klasy B grupa Poznań I.

Po zwycięstwie. 13 września w meczu trzeciej kolejki, 4:2 nad Poznań FC. Kłos II Zaniemyśl traci jeden punkt do lidera Wełnianki Kiszkowo.

W 12 minucie gry wynik meczu otworzył Tomasz Leżała.

Golkiper gości nie obronił strzału głową z dziewiątego metra. Piłkarze Poznań FC w 21 minucie doprowadzili do wyrównania. Od 23 minuty, po zagraniu ręką przed polem bramkowym, bramkarz przyjezdnych zobaczył czerwony kartonik. Od tej pory Kłos II Zaniemyśl grał z przewagą jednego piłkarza. Do końca pierwszej części meczu wynik nie uległ zmianie. Pozostałe gole padły w drugiej odsłonie.

Kłos II Zaniemyśl mógł wygrać wyżej. Niewykorzystana szansa w ostatnich minutach spotkania zabolała również Norberta Lipskiego. Gdyby piłkarz Kłosa II Zaniemyśl trafił czysto w piłkę miałby powód do radości