Klub Relax Śrem. Wręczono nagrody za pomysł na futurystyczny rower

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Klub Relax Śrem. Wręczono nagrody za pomysł na futurystyczny rower Bartosz Klimczuk
Klub Relax Śrem. W piątek (11.06) w siedzibie Klubu Relax odbyło się wręczenie nagród w konkursie na plastyczny projekt futurystycznego roweru. Organizatorami konkursu był m.in. Klub Relax, Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Rada Programowa "Bezpieczne Miasto", Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu oraz firma Green Bike.

Klub Relax Śrem. Wręczono nagrody za pomysł na futurystyczny rower

Konkurs dotyczył uczniów klas szkół podstawowych całego powiatu śremskiego. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią do siedziby Klubu Relax zaproszono tylko zdobywców czterech pierwszych miejsc. Wyróżnienia zostaną przekazane do poszczególnych szkół.

Oprócz nagrodzonych dzieci i pracowników Klubu Relax na wydarzeniu był również obecny komendant śremskiej policji Sławomir Jądrzak, rzecznika mundurowych Ewa Kasińska oraz naczelnik Pionu Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Śremie Karina Sulejewska.

Jury było jednomyślne jeśli chodzi o miejska na podium i wyróżnienia, co nie znaczy, że podczas obrad nie było emocji. Żywo komentowaliśmy prace, które nam się podobały - mówiła Ewa Kasińska.

A trzeba przyznać, że było nad czym debatować. Na konkurs wpłynęło bowiem 117 prac z 11 szkół powiatu śremskiego. Nagrody na cztery pierwsze miejsca wręczał komendant KPP w Śremie Sławomir Jądrzak oraz Karina Sulejewska ze śremskiego magistratu.

Nagrodzeni uczniowie:

  • 1. Borys Michalak z klasy III "a" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie;
  • 2. Julia Kutek z klasy III "a" Szkoły Podstawowej nr 5 w Śremie;
  • 3. Paweł Nowicki z klasy III "d" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie;
  • Ex aequo czwarte miejsce: Wojciech Radowicz z klasy III "a" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, Wojciech Żolik z klasy III "c" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, Aleksander Żarkiewicz z klasy III "d" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, Jan Gorwa z klasy III "d" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, Zuzanna Sznura z klasy III "a" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie i Borys Sienkiewicz z klasy III "a" Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie.

Oprócz tego jury przyznało wyróżnienia 37 uczestnikom.

Klub Relax Śrem. Wręczono nagrody za pomysł na futurystyczny rower

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie