Kolizja w Borgowie na DW 434. Dwa zdarzenia za jednym razem. Kierowcy wrócą do domu z mandatami i punktami karnymi

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
Do kolizji w Borgowie na DW 434 doszło we wtorek 27 lipca około godz. 13.20. Na trasie ze Śremu do Dolska zderzyły się ze sobą cztery samochody osobowe. Na miejscu straż pożarna, policja oraz pogotowie.

Kolizja na trasie Śrem-Dolsk - DW 434

Wtorkowa kolizja w Borgowie, jak wynika z naszych informacji to tak naprawdę dwa zdarzenia drogowe, do których doszło w krótkim czasie.

Do pierwszego ze zdarzeń na DW 434 doszło kiedy kierujący samochodem marki vw passat jadąc od Śremu zatrzymał się i zasygnalizował skręt w lewo do posesji. Jadący za nim ford zwolnił, ale już nadjeżdżająca w dalszej kolejności skoda nie. W efekcie doszło do uderzenia w tył forda, który z kolei uderzył w tył stojącego i sygnalizującego skręcanie vw passata.

Kilka minut po tym zdarzeniu od strony Śremu nadjechał następny samochód (vw caddy), który podobnie jak wcześniej skoda nie dążył zahamować. Ostatecznie uderzył w tył skody, która poruszał się sprawca pierwszego zdarzenia.

Brak rannych, mandaty dla sprawców

Na miejsce zostały wezwane oprócz policji i straż pożarna oraz pogotowie.

Jak się okazało, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Załoga karetki pogotowia zbadała dziecko, które podróżowało w foteliku dziecięcym w vw passacie. Wszystko wskazuje jednak na to, dziecku podobnie jak innym podróżującym autami biorącymi udział w kolizji najprawdopodobniej nic się nie stało.

Sprawcy obu kolizji, czyli kierowca skody oraz vw caddy wrócą do domu z mandatami i punktami karnymi.

500 zł podwyżki dla mundurowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie