Kotwica Kórnik wygrała spotkanie w Zaniemyślu z Kłosem

MIP
W meczu rundy jesiennej padł bezbramkowy remis
W meczu rundy jesiennej padł bezbramkowy remis Kotwica Kórnik
Kotwica wygrała 3:2 z Kłosem Zaniemyśl w 23. kolejce poznańskiej okręgówki

Do tego spotkania obie drużyny podchodziły bardzo zmotywowane. Wygrana jednej z ekip pozwalała na myślenie o pozycji wicelidera. Jeśli Kłos zainkasowałbym 3 punkty, to umocniłby się na 2 pozycji w lidze. Kórniczanie przy wygranej także mogli liczyć na awans na drugą pozycję, ale przy założeniu że swój mecz przegrałby Huragan Pobiedziska.
Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Kotwicy. Już w 5 minucie Łukasz Szymczak zapewnił prowadzenie dla ekipy z Kórnika. W niecałe 10 minut później Banaszyk podwyższył wynik na 2:0 dla Kórnika.
Dopiero po zmianie stron Kłos Zaniemyśl rzucił się do odrabiania strat. Jednak na efekty fani Kłosa musieli czekać aż do 72 minuty, kiedy to padła bramka kontaktowa. W 80 minucie Kłos zdołał doprowadzić do wyrównania.
Jednak ostatnie słowo należało do Kotwicy. Na 4 minuty przed ostatnim gwizdkiem Krzysztof Przybył wykorzystał zamieszanie w polu karnym i ustalił wynik spotkania na 3:2 dla kórniczan.