KPP Śrem. Śremscy policjanci szykują kolejne prezenty dla dzieci

Bartosz Klimczuk
Zdjęcia z edycji w 2019 i 2018 roku
Zdjęcia z edycji w 2019 i 2018 roku KPP Śrem
KPP Śrem. Śremscy policjanci po raz kolejny włączyli się do akcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. W ramach tego corocznego przedsięwzięcia funkcjonariusze przygotowują świąteczne prezenty dla Stasia, Pawełka, Przemka, Mateuszka, Ksawerego, Kajetana i Tośki.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, wzorem minionych lat, postanowił wesprzeć szczytną akcję PCPR-u i dzięki ofiarności policjantów oraz pracowników cywilnych śremska Komenda przygotuje wymarzone prezenty aż dla siedmiorga dzieci. Jedną świąteczną paczkę przygotuje Komendant wraz ze swoim Zastępcą, drugą policjanci Wydziału Kryminalnego, trzecią mundurowi z prewencji, czwartą funkcjonariusze drogówki, piątą oficer prasowy, szóstą pracownicy cywilni i siódmą załoga Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim - informuje Ewa Kasińska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Z PCPRu śremscy mundurowi otrzymali listy do Św. Mikołaja, w których Stasiu, Pawełek, Przemek, Mateuszek, Ksawery i Kajetan napisali lub narysowali to, o czym marzą. W imieniu 18-miesięcznej Tośki napisali jej rodzice.

Jak zapowiadają organizatorzy, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, finał akcji nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Prezenty zostaną przekazane przez pracowników PCPR-u bezpośrednio do domu każdego dziecka - czytamy w oficjalnym komunikacie KPP w Śremie.

W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA Z AKCJI Z 2019 i 2018 ROKU

Zdjęcia z edycji w 2019 i 2018 roku

KPP Śrem. Śremscy policjanci szykują kolejne prezenty dla dzieci

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie