MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Książ Wielkopolski: Kacper Kuderczak z gratulacjami od burmistrza. Młody muzyk jest finalistą ogólnopolskiej akcji „Pokaż talent”.

Katarzyna Baksalary
Katarzyna Baksalary
fot. UM Książ Wielkopolski
Książ Wielkopolski ma wśród swoich mieszkańców naprawdę zdolne i pełne pasji osoby. Jedną z nich jest Kacper Kuderczak, który w poniedziałek 25 stycznia odebrał gratulacje i życzenia od burmistrza Teofila Marciniaka.

Książ Wielkopolski: młody, zdolny muzyk z Brzówstowni - Kacper Kuderczak

Kacpra Kuderczaka chyba mieszkańcom gminy Książ Wielkopolski, a nawet powiatu śremskiego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Młody zdolny muzyk w akcji „Głosu Wielkopolskiego” pod hasłem „Pokaż talent” dosłownie zachwycił swoją grą na saksofonie i został zwycięzcą lokalnego etapu akcji, a następnie brawurowo zdobył drugie miejsce wielkim ogólnopolskim finale. Dodamy, że gala finałowa muzycznej akcji, w której Kacper Kuderczak okazał się niemal bezkonkurencyjny, odbyła się w Krakowie w teatrze m. Juliusza Słowackiego.

Talent młodego muzyka, którego korzenie wywodzą się z Brzóstowni w gminie Książ Wielkopolski docenił w ostatnich dniach burmistrz Teofil Marciniak, który zaprosił Kacpra Kuderczaka na spotkanie w urzędzie miejskim. Tam podczas spotkania, które odbyło się w towarzystwie Mireli Grześkowiak - zastępcy burmistrza, Teofil Marciniak wręczył młodemu muzykowi list gratulacyjny oraz zestaw upominków związanych z gminą Książ Wielkopolski. Nie zabrakło również, co oczywiste, gratulacji, życzeń dalszych sukcesów i rozwijania talentu oraz spełnienia w muzycznej pasji.

Tata i Orkiestra Dęta w Książu Wielkopolskim

Dodamy, że Kacper Kuderczak grą na saksofonie pasjonuje się od lat, a swoje umiejętności rozwija, między innymi grając z gminną Orkiestrą Dętą działającą przy Ochotniczej Straży Pożarne w Książu Wielkopolskim, której jest aktywnym członkiem. Jak sam o sobie mówi, jego muzyczna przygoda właściwie rozpoczęła się do słuchania, jak jego tata gra na gitarze. Miał wtedy 11 lat i wtedy właśnie po praz pierwszy pomyślał o tym, że sam również chce grać na instrumencie. Wybór ostatecznie padł nie na gitarę, ale na zupełnie inny instrument. Obecnie gra na saksofonie daje mu ogromną satysfakcję, a w przyszłości młody i zdolny muzyk z Brzóstowni ma zamiar założyć własny zespół.

Tymczasem wszyscy chcący posłuchać jak gra Kacper Kuderczak mogą to zrobić zaglądając na naszą stronę internetową srem.naszemiasto.pl, a w przyszłości również podczas występów ksiąskiej orkiestry dętej podczas różnych wydarzeń dobywających się na terenie gminy Książ Wielkopolski.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na srem.naszemiasto.pl Nasze Miasto