Piłkarski weekend nie tylko powiecie śremskim - wyniki sparingów. Sprawdź, kto wygrał, kto przegrał, a kto zagrał na remis

Tomasz Barylski
Warta Śrem/wartasrem.pl/
Przygotowania do piłkarskiej rundy wiosennej idą pełną parą. Sprawdziliśmy wyniki sparingów drużyn z powiatu śremskiego i nie tylko. Zobaczcie, jak im poszło na murawie.

Warta Śrem i Amicus Mórka zagrali na remis

Czwarty mecz kontrolny ma za sobą śremska Warta. Zespół prowadzony przez Huberta Sciaka tym razem zremisował bezbramkowo z występującym w okręgówce Promieniem Krzywiń. Najlepszą sytuację do zdobycia bramki w pierwszej połowie miał Bartosz Skrzypczak. Jednak zawodnik nie zdołał wykorzystać rzutu karnego. Po zmianie stron na listę strzelców mógł wpisać się Marcin Popiół. W tym przypadku rywali uratował słupek.

Aż sześć bramek padło w meczu Amicus Mórka - Jastrząb Rudniki. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a gole dla ekipy z Mórki strzelili Arkadiusz Mizia (dwa) i Łukasz Bazanowski.

Kłos triumfował, Książ i Dolsk z porażkami

Drugie zwycięstwo w trzecim meczu sparingowym zanotował Kłos Zaniemyśl. Podopieczni Patryka Halaburdy pokonali czternasty zespół V ligi, Stellę Luboń 2:0. W pierwszej połowie bramkarza pokonał Jan Frąckowiak. Wynik na początku drugiej połowy ustalił Szymon Grzelak.

Wyższość rywali musiały uznać zespoły z Książa Wlkp. i Dolska. Pogoń w swoim drugim sparingu przegrała minimalnie z GKS Jaraczewo 1:2. Na listę strzelców w drużynie Pogoni wpisał się Krzysztof Wieliński. Występująca w czwartej lidze Kotwica Kórnik, która musiała uznać wyższość Meblorza Swarzędz. Z kolei Zawisza nie sprostała MTS Pawłowice ulegając 1:5. Jedyne trafienie dla drużyny z Dolska zanotował Tomasz Malicki.