Wybierz region

Wybierz miasto

  Człowiek Roku Śrem 2015

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do aktywnego udziału w kolejnej już edycji plebiscytu "Człowiek Roku 2015", organizowanej przez "Głos Wielkopolski" i 14 lokalnych tygodników, w tym "Tygodnik Śremski". Celem naszego plebiscytu jest zaprezentowanie naszym czytelnikom i internautom osób, które swoją postawą w roku 2015 wyróżniają się w swoich lokalnych środowiskach i stanowią wzory do naśladowania.

  Podobnie jak w latach minionych także i teraz kandydaci najpierw zmierzą się w etapie powiatowym, a następnie w etapie wojewódzkim. Zgłoszenia można przesyłać do 13 stycznia do godziny 12 na adresy mailowe srem@glos.com oraz plebiscyt@glos.com wraz ze zdjęciem i uzasadnieniem kandydatury.

  Kto więc zostanie Człowiekiem Roku i jaki cel charytatywny wesprze? O tym przekonamy się na początku marca. Wówczas to w Poznaniu odbędzie się uroczysta gala, na której zostaną wyróżnieni laureaci w plebiscytach powiatowych z całej Wielkopolski oraz Człowiek Roku 2015 w Wielkopolsce. Osoby walczące o miano Człowieka Roku będziemy prezentowali na bieżąco na łamach „Tygodnika Śremskiego” oraz portalu srem.naszemiasto.pl

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   Paweł Wojna

   1 miejsce

   Głosów: 504


  • Zobacz więcej

   Daniel Augustyniak

   2 miejsce

   Głosów: 411


  • Zobacz więcej

   Piotr Grzelczyk

   3 miejsce

   Głosów: 178


  • Zobacz więcej

   Robert Taciak

   4 miejsce

   Głosów: 36


  • Zobacz więcej

   Jerzy Kondras

   5 miejsce

   Głosów: 29

  Ostatnie plebiscyty

  Co jest twoim żywiołem? Jesienny astroquiz dla marzycieli

  Inne plebiscyty