Remis, który nikogo nie powinien ciszyć. Zobaczcie zdjęcia z meczu pomiędzy UKS Śrem i KSGB Manieczki

Krzysztof Ratajczak
W sobotę 2 listopada na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Śremie rozegrany został mecz pomiędzy zespołami UKS Śrem i KSGB Manieczki. Spotkanie bardzo dobrze zaczęli goście, którzy szybko bo już w 5 minucie po golu Makowskiego objęli prowadzenie. Pomimo zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki i stwarzanych okazjach zespół z Manieczek w pierwszej połowie nie zdołał podwyższyć prowadzenia, a na sam koniec "setkę" mieli Zieloni, ale gola nie zdobyli. Druga połowa zaczęła się od trzech dobrych okazji zespołu UKS, ale i w tym przypadku zabrakło skuteczności. Potem gra była już wyrównana, a w samej końcówce to podopieczni trenera Skrzypczaka przypomnieli sobie jak się strzela gole i w 87 minucie zdołali wyrównać po bramce Bąkowskiego. Na więcej zabrakło jednak czasu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1 i podziałem punktów, który tak naprawdę nie powinien cieszyć żadnej z drużyn.