ŚOK Śrem. Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrodka Kultury

Bartosz Klimczuk
Bartosz Klimczuk
Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrodka Kultury
Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrodka Kultury Bartosz Klimczuk
ŚOK Śrem. Pogoda dopisała seniorom, którzy w sobotnie popołudnie postanowili wybrać się do ogrodu Śremskiego Ośrodka Kultury. Została tam bowiem zorganizowana specjalnie dla nich biesiada. Wydarzenie powstało przy współpracy ŚOKu i Klubu Relax.

ŚOK Śrem. Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrodka Kultury

Seniorów, którzy zdecydowali się spotkać sobotniego popołudnia w ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury powitała dyrektor tej placówki, Anna Szmyt-Baranowska oraz Wojciech Majchrzak z Klubu Relax.

Miło, że możemy spotkać się tutaj na gadulingu, plotkingu i śmieszingu - mówił Wojciech Strabel, przewodniczący Śremskiej Rady Seniorów.

Każdy uczestnik biesiady otrzymał od gminy Śrem torbę materiałową, w której znajdowały się informacje m.in. o szkodliwym wpływie smogu na zdrowie człowieka.

Puścimy państwa dzisiaj z torbami – żartował Wojciech Macjchrzak

Seniorzy chętnie częstowali się kawą i domowym plackiem, mogli spróbować także kiełbasy z grilla. Muzykę podczas wydarzenia zapewnił Endriu oraz Zygi. W trakcie biesiady odbył się również konkurs dotyczący bezpieczeństwa, który przeprowadził Krzysztof Tomaszewski z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrodka Kultury

ŚOK Śrem. Seniorzy bawili się na biesiadzie Śremskiego Ośrod...

Podatek od psa

Wideo

Dodaj ogłoszenie