Sporty motorowodne: Sebastian Kęciński z Trzcianki wicemistrzem Europy w klasie 125

Wiesław Szmagaj
nadesłane
Sebastian Kęciński z KSM Trzcianka został wicemistrzem Europy w klasie 125. W każdych zawodach mistrzostw stawał na podium.

Już pierwszy start w czerwcu we włoskim Boretto wróżył sukces. Nasz zawodnik zajął tam trzecie miejsce. Miesiąc po tych zawodach nasz motorowodniak był drugi w angielskiej miejscowości Stewartby. Mistrzowski medal przypieczętował w miniony weekend. W Tarnopolu na Ukrainie zakończył zawody ponownie na drugiej pozycji. W ten sposób został wicemistrzem Europy w formule 125. Złoty medal wywalczył Estończyk Mark Peeba,